Energym

Szablon tego bloga poczyniła Emilia Szablony by Noa polecam się na przyszłość

Odszukaj.com - przepisy kulinarne Durszlak.pl Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top blogi Smaczneblogi.pl
RSS
czwartek, 27 marca 2014
środa, 26 marca 2014
wtorek, 25 marca 2014

  

WIELKANOC Z JAJKAMI FARMIO

KONKURS KULINARNY DLA BLOGERÓW

 

Wielkanoc zbliża się do nas dużymi krokami. Za oknem pierwsze promyki słońca, sadzimy rzeżuchę i powoli planujemy co znajdzie się na świątecznym stole. To idealny czas na przypomnienie sobie jajecznych dań, bo jak wiadomo, Wielkanocy bez jajka sobie nie wyobrażamy

 

Z tej okazji marka jaj Farmio zaprasza wszystkich blogerów kulinarnych do konkursu. Pokażcie Nam swoją ulubioną potrawę jajeczną. Może to być danie tradycyjne, które gości na Waszych stołach od pokoleń lub Wasza autorska propozycja.


 

Jaja Farmio wyróżniają się tym, że pochodzą wyłącznie od kur karmionych certyfikowaną paszą wolną od GMO i są dodatkowo regularnie badane na antybiotyki przez niezależne, akredytowane laboratorium. Osoby poszukujące artykułów spożywczych najwyższej jakości mogą więc mieć pewność, że jaja Farmio nie zawierają niedozwolonej obecności antybiotyków, a certyfikowana pasza, którą żywione są kury, znoszące jaja Farmio, nie ma składników zmodyfikowanych genetycznie. Więcej o Farmio na www.farmio.com

 

Zasady konkursu

1. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terytorium Polski, prowadzące blog kulinarny w sieci w języku polskim, które przygotują i opublikują na swoim blogu przepis na potrawę, spełniającą wymogi konkursu.

2. Każdy uczestnik może zgłosić do 3 propozycji przepisów.

3. Każdy przepis biorący udział w konkursie musi być zilustrowany przynajmniej jednym zdjęciem wykonanej potrawy. Jaja Farmio muszą być wymienione na liście składników potrzebnych do wykonania przepisu (opakowanie na zdjęciu nie jest konieczne).

4.Dodatkowo przepis może być zilustrowany zdjęciem potrawy, na którym widoczne będzie opakowanie jaj Farmio. Wtedy przepis ten ma szansę zdobyć nagrodę specjalną za aranżację z opakowaniem jaj Farmio.

5.Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail KasiaGuzik1982@interia.pl wraz z klauzulą o treści:

Zapoznałem się z treścią Regulaminu Konkursu „Wielkanocna blogosfera z jajem Farmio” i akceptuję wszystkie jego postanowienia.

.............................(Imię i nazwisko)

 

Konkurs trwa od 25 marca do 3 kwietnia 2014 roku, a rozstrzygnięcie zostanie opublikowane na moim blogu najpóźniej 8 kwietnia.  

 

Nagrody w konkursie:


I miejsce

Nagroda pieniężna w wysokości 1700 zł

 

II miejsce

Nagroda pieniężna w wysokości 700 zł3 wyróżnienia za zdjęcia z aranżacją opakowania jaj Farmio

Nagroda pieniężna w wysokości 200 złSzczegółowe informacje o konkursie znajdziecie w regulaminie dostępnym tutaj oraz na stronie internetowej http://www.farmio.com/ .

09:10, kasiaaaa24
Link Komentarze (25) »
sobota, 22 marca 2014
piątek, 21 marca 2014